Kūrybinės dirbtuvės vaikams "NERK Į FANTAZIJŲ ŠALĮ"

Click to minimize this section Duomenys

Renginys Kūrybinės dirbtuvės vaikams "NERK Į FANTAZIJŲ ŠALĮ"
Renginio pradžia 2018-04-23 10:00
Renginio pabaiga 2018-04-26 12:00
Organizatorius Vilniaus lopšelis-darželis „Jurginėlis“
Kontaktai rastine@jurginelis.vilnius.lm.lt
Vieta Justiniškių g. 47, Vilnius
Papildoma informacija Įprastų veiklų šiuolaikiniam vaikui nebepakanka. Tam, kad lavėtų jo noras pažinti pasaulį, vaiką būtina nustebinti – suteikti jam galimybę atrasti ir pačiam išbandyti netikėčiausius kūrimo būdus. Vilniaus lopšelis-darželis „Jurginėlis“ siūlo ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenėms kūrybinės saviraiškos dirbtuves. Tai tradicija tapęs kelių dienų vyksiantis renginys, siekiantis leisti kiekvienam vaikui neriboti fantazijų, pasinerti į teatrinės vaidybos pasaulį, mėgautis šiuo kūrybos procesu.
Šiais metais kūrybinės dirbtuvės skirtos Lietuvos valstybės 100-mečiui paminėti. Atliepdamas 2018 metų temą „Iš senolių skrynios“ darželis kviečia atversti, atrasti, prisiminti lietuvių tautosakos lobynus ir juos kūrybiškai interpretuoti. Kartu veikdami skatinsime ugdytinių ir pedagogų meninę saviraišką teatro pagalba, plėtosime kūrybiškumą ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendradarbiavimą, gerosios patirties sklaidą. Atverkime savo senuolių skrynias ir atraskime tai... juk kaip sakė Vydūnas – „Niekuomet žmogus nėra toks gražus, koks jis yra kurdamas“.
Įrašo sukūrimo data 2018-03-29 12:24
Įrašo atnaujinimo data 2018-03-30 08:22
Renginio org. tipas Darželis
Statusas Patvirtinta
Renginio nuostatai (aprašymas) RENGINIO_NUOSTATAI-2018.docx (application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document; charset=binary)